Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 2 lutego 2020
  • 20 września 2020
  • wyświetleń: 26919

IV Rodzinny Bieg Charytatywny dla Zameczku i Maciusia Cieślika

3 października w Jankowicach już po raz czwarty odbędzie się Rodzinny Bieg Charytatywny. W tym roku, poza wsparciem dla Zameczku - Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży w Rudołtowicach, w ramach akcji #maratonzycia uczestnicy wesprą Maciusia Cieślika.

25 kwietnia już po raz czwarty w Jankowicach miał odbyć się Rodzinny Bieg Charytatywny. Z powodu stanu epidemii wydarzenie zostało jednak przeniesione na jesień. I tak - 3 października na starcie będzie mogło stanąć 250 osób, które zarejestrują się na specjalnej stronie - tutaj. Co ważne, wszystkie osoby, które opłaciły start w pierwotnym terminie biegu, automatycznie znajdują się na liście startowej.

Jak w latach ubiegłych, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu - 5km lub 10km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5km, a dla dzieci szkolnych przygotowano trasę o długości 300m oraz 2,7 km. Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek o nominałach 10, 20, 50, 100 oraz 200 zł, z których dochód zostanie przeznaczony dla Ośrodka w Rudołtowicach oraz na leczenie Maciusia Cieślika - chłopca walczącego z SMA.

- Jest to doskonała okazja do spróbowania swoich sił, szczególnie dla osób, które nie mają doświadczenia z tego typu rywalizacją, ponieważ na pokonanie trasy krótkiej - pięciu kilometrów każdy z zawodników będzie miał aż 1,5 godziny - zachęcają organizatorzy.

Start Biegów odbędzie się na boisku przy Szkole, a meta znajdować się będzie przy boisku LKS Znicz. Każdy z zawodników na mecie otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny.

Bieg jest organizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 15 w Jankowicach, LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna".

Rodzinny Bieg Charytatywny dla Zameczku

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.