• 9 września 2020
  • wyświetleń: 3319

Drużynowe Mistrzostwa Polski w tenisie ziemnym!

Materiał partnera:

Aż dwa medale Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczyli zawodnicy Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage.

Beskidzki Klub Tenisowy "Advantage" Bielsko-Biała

Złoto powędrowało do chłopców w kategorii do lat 14. W zespole zagrali Jakub Jędrzejczak, Mikołaj Migdalski, Jakub Tomasiak, Kacper Czyrek oraz Tadeusz Michałowski. Kapitanem był head coach bielskiej akademii Stavros Wawrzos. Mistrzostwa Młodzików rozegrane zostały w dniach 28-30 sierpnia.

Na drugim stopniu podium stanęły natomiast juniorki w składzie Patrycja Niewiadomska, Laura Duhl, Karina Gustowska, Karolina Mazurek, Justyna Jodłowska wraz z trenerem Michałem Duhlem. Dziewczyny rozgrywały swoje spotkania od 18 do 20 sierpnia. Gospodarzami obu imprez był BKT Advantage! Gratulacje dla wszystkich medalistów oraz ich sztabów szkoleniowych.

43-346 Bielsko-Biała