Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2020
  • wyświetleń: 3558

Trzy drogi powiatowe z nową nawierzchnią

W trzech sołectwach powiatu pszczyńskiego została naprawiona nawierzchnia jezdni na długości 845 m. Zadanie w całości zostało sfinansowane z budżetu powiatu pszczyńskiego.

naprawiona jezdnia w trzech sołectwach
Wyremontowana nawierzchnia jezdni na odcinku 435 mb w Wiśle Wielkiej · fot. Powiat


Na ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej oraz Łącznej w Brzeźcach i Jana Pawła II w Kobielicach zakończyły się prace związane z naprawą nawierzchni jezdni na łącznej długości 845 m. Odcinki zostały wyznaczone pomiędzy wcześniej wyremontowanymi fragmentami dróg.

- Wyremontowanie nawierzchni na odcinku 435 mb w Wiśle Wielkiej oraz 410 mb w Brzeźcach i Kobielicach miało na celu zapewnienie właściwego stanu technicznego dróg powiatowych. Wykonane roboty mają wpływ na zwiększenie komfortu i bezpieczeństwa użytkowników ruchu drogowego - mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego.

Zadanie zostało sfinansowane z budżetu powiatu pszczyńskiego, a jego koszt wyniósł ok. 320 tys. zł. Prace wykonała firma Drogród z Ćwiklic, która wygrała przetarg, przedstawiając najkorzystniejszą ofertę na wykonanie robót.

Prace polegające na wykonaniu nowej nawierzchni asfaltowej jezdni wraz z utwardzeniem obustronnym poboczy rozpoczęto w lipcu i zakończono miesiąc przed planowanym terminem.

Nowa nawierzchnia jezdni na ul. Hodowców w Wiśle Wielkiej:

Naprawiona jezdnia w Wiśle Wielkiej · fot. Powiat


Naprawiona nawierzchnia jezdni na ul. Łącznej w Brzeźcach i ul. Jana Pawła II w Kobielicach:

Naprawiona jezdnia w Brzeźcach i Kobielicach · fot. Powiat

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.